کاشت ابروکاشت ابرو یکی از درمان های پر طرفدار در کلینیک کاشت مو آقای مو واقع در تهران است ، اما قبل از اینکه بخواهیم درباره روش های کاشت ابرو صحبت کنیم ، بدانیم کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک روش درمانی مانند کاشت مو است که با پیوند مو در ناحیه بی مو بازسازی می شود ، این فرایند با استفاده از پیوند موی دائمی از پوست سر و انتقال آن به ابروها برای کمک به رسیدن به یک ابروی پرتر می باشد.

چه کسی به کاشت ابرو نیاز دارد؟

کاشت ابرو یک درمان عالی برای کسانی است که طی سالیان متوالی بیش از حد ابرو خود را برداشته اند و در حال حاضر ابروهای نازک دارند.

این درمان می تواند به طور کامل یک چهره جدید و طبیعی را ایجاد کند و همچنین می تواند با پر کردن ابروهای نازک و کم مو کمک کند که پررنگ تر و زیبا تر باشد.

کاشت ابرو همچنین برای کسانی که با آسیب های صورت مانند سوختگی در داخل یا اطراف ابرو دچار شده اند، مناسب باشد.

روش های کاشت مو

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو همانند کاشت مو در پوست سر به شیوه های مشابه با پیوند مو SUT یا FUE انجام می شود.

قبل و بعد کاشت ابروموی قابل انتقال از پشت پوست سر با استفاده از یک ابزار میکرو جراحی استخراج می شود  ( دستگاه میکرو جراحی واحدهای فولیکولی را جدا می کند ) سپس با دقت کاشت و محافظت می شوند تا اطمینان حاصل شود که همه موهای اهدا کننده باقی می مانند.

در منطقه دریافت کننده، پس از بی حسی موضعی یک دستگاه میکرو جراحی به نام implanter کمک می کند تا موهای اهدا کننده را به طور دقیق کاشته شود ، هر فولیکول به دقت وارد یک زاویه می شود تا رشد طبیعی ابروها را دنبال کند.

هر دو منطقه اهدا کننده و منطقه دریافت کننده تا 7 روز برای بهبودی زمان نیاز دارد. در طول 3 تا 6 ماه آینده ابروهای جدید شما شروع به رشد خواهند کرد.

مراقبتهای بعد از کاشت ابرو

مراقبت پس از پیوند ابرو بسیار آسان است، همانگونه که در بالا ذکر شد، هر دو منطقه اهدا کننده و گیرنده به مدت 7 روز بهبود پیدا می کنند.

دکتر شما به شما از برنامه مراقبت شخصی اطلاعات ارائه می کند ؛ این دستورالعمل شامل یک دوره 4 روزه از آنتی بیوتیک ها برای اطمینان در برابر عفونت و برخی داروهای اختیاری برای جلوگیری از تورم پس از عمل است.

پس از بهبود مشاهده خواهید کرد که ابروهای جدید بعد از حدود 3 ماه شکل می گیرند، پس از رسیدن به این مرحله، شما باید ابروهای جدید خود را هر یک بار در ماه تمیز کنید. این کار به این علت است که موهای جدید چون از پشت سر هستند دقیقا مانند همان موی پست سر رشد می کنند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کاشت ابرو به دست بیاورید لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *